Sulmohet zyrtari i shtetit në Graqanicë, lëndohet edhe i dyshuari

0 minutes, 16 seconds Read

Policia ka arrestuar një person në Graqanicë për shkak që i njëjti ka sulmuar personin zyrtar.

Gjatë këtij rasti është lënduar edhe i dyshuari dhe të dytë kanë marrë trajtim mjekësor.

“Me vendim të prokurorit pas inicimit të rastit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Publikime te ngjashme