fbpx

Rikthehet Champions League

HomeLajme

Rikthehet Champions League

Sonte rikthehet Champions League.

Do të zhvillohet ndeshjet e para të grupeve E, F, G dhe H.

Ndeshja më interesnte do të zhvillohet mes Paris Saint Germain dhe Juventusit.

Ndeshje mjaft interesante do të jetë në “Celtic Park” mes Celtic-ut dhe Real Madridit.

Shumica e ndeshjeve nisin nga ora 21:00.

Champions League transmetohet në platformën Artmotion.

Ndeshjet që do të luhen sonte:

x