Real Madrid feston në betejën e parë ndaj Chelseat, Milani mund Napolin

0 minutes, 27 seconds Read

Kanë përfunduar ndeshjet e sontme çerekfinale në Ligën e Kampionëve, shkruan Demokracia.com.

Real Madridi ka triumfuar me rezultat 2:0 ndaj Chelseat dhe takimin kthyes në Londër e pret mw njw avantazh tw madh. Benzema e Asesnio kanë shënuar për ekipin e Carlo Ancelottit i cili duhet pranuar se tash është më i qetë.

Në takimin tjetër Milani e ka mundur Napolin me rezultat minimal 1:0 dhe do të jetë takimi kthyes që do të vendos gjithçka për ta mësuar emrin e gjysmëfinalistit.

Publikime te ngjashme