Olta në Post Big Brother VIP Albania: Protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin, por edhe për mua

0 minutes, 59 seconds Read

Në Post Big Brother VIP Albania mbrëmë (e shtunë) janë diskutuar shumë gjëra që kanë ndodhur brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Veç kësaj, nuk munguan as debatet e ashpra ndërmjet disa ish-konkurrentëve të këtij edicioni.

Një përballje ka ndodhur mes Olta Gixharit dhe Gerti Koxhës, të cilët nisën një debat për shkak të Luizit.

Foto: Screenshot/YouTube

Olta iu drejtua Gertit se protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin, por edhe për të.

“Këtu folët vetëm për protestat e Luizit. Janë bërë protesta edhe për mua, Olta o pasha kthehu në shtëpi se bëmë shaka. Okej. Po pra po janë bërë protesta për mua”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Modeli në anën tjetër theksoi se kjo mund të ketë ndodhur vetëm për daljen e aktores nga shtëpia.

“Ku i ke parë në ndonjë diskord a ndonjë gjë, apo i ke parë në ëndërr. Protesta për ty vetëm me dalë prej shtëpisë mund të jenë bërë”, theksoi ish-banori. /Telegrafi

Publikime te ngjashme