Olta Gixhari zbulon për herë të parë portretin e partnerit

0 minutes, 24 seconds Read

Olta Gixhari para pjesëmarrjes në “Big Brother VIP” ka qenë shumë hermetike për jetën e saj personale.

Ajo e mbajti bashkëshortin larg vëmendjes mediatike, duke mos e zbuluar asnjëherë për publikun.

Mirëpo, pas hyrjes në reality-show ajo ka folur shpesh për të dhe ka shprehur gjithë dashurinë për partnerin, Dorin.

Dori u kthye në personazh jo vetëm me rrëfimet e saj, por edhe me disa surpriza romantike që i bëri.

image 141

Publikime te ngjashme