Nuk zbatoi lojën dhe hoqi litarin, Luizi shkon automatikisht në nominim

0 minutes, 34 seconds Read

Banorët e “BBVA”, janë duke zbatuar sfidën e litarit.

Ata janë të ndarë në dy grupe të lidhur me litarë për 24 orë, shkruan lajmi.net.

Luizi është banori i parë që vendosi që të hiqte litarin gjatë lojës me litar.

Duke qenë se i pari që heq litarin i jep avantazh një tjetri të grupit të tij, këngëtari vendosi që të rrezikonte, edhe pse del automatikisht në nominim.

Edhe pse nuk e di se kujt do i bie ky avantazh, Luizi u shpreh se ja vlen që të rrezikojë dhe menjëherë e hoqi litarin, ndërsa pjesëtarët e grupin e nisën lojën./Lajmi.net/

Publikime te ngjashme