Me flamurin e UÇK-së, tifozët në përkrahje të Ballkanit në Kazakistan

0 minutes, 22 seconds Read

Për pak minuta, fillon ndeshja mes Astanas dhe Ballkanit, e vlefshme për xhiron e katërt të fazës së grupeve në Conference League.

Kampioni i Kosovës ka përkrahje nga tifozët edhe në Kazakistan, ku një numer i madh janë prezent në “Astana Arena”,.

Tifozët shqiptarë, në shkallët e stadiumit kanë ngritur flamurin e Kosovës, flamurin e Shqipërisë, e po ashtu edhe flamurin e UÇK-së.

 

Publikime te ngjashme