Çfarë pritje: Çunat e Londrës çmenden pas Luizit, e puthin dhe e mbushin me paund

0 minutes, 23 seconds Read

Luiz Ejlli ka dhënë së fundmi një koncert në Londër, ku i kanë bërë një pritje madhështore.

Në videot që po qarkullojnë në rrjete sociale fansat duken të çmendur pas tij. “Çunat e Lodrës” i kanë hedhur paund që në hyrje.

Këtë moment mund ta shikoni më poshtë:

Publikime te ngjashme