Category: Sporti ndërkombëtar

1 2 3 4 5 37 30 / 366 POSTS
Messi te PSG, arrihet marrëveshja, do të fitojë gati 600 mijë euro në javë

Messi te PSG, arrihet marrëveshja, do të fitojë gati 600 mijë euro në javë

Paris Saint-Germain ka arritur marrëveshjen me Lionel Messin dhe tashm [...]
U shpall kampion në UFC, francezi Ciryl Gane bën shqiponjën me duar

U shpall kampion në UFC, francezi Ciryl Gane bën shqiponjën me duar

Francezit Ciryl Gane iu deshtën vetëm 10 minuta për t’u bërë kampion d [...]
Messi në PSG do të bart numrin që dikur e barte Cana!

Messi në PSG do të bart numrin që dikur e barte Cana!

Lionel Messi është shumë pranë për ta kompletuar transferimin tek gjig [...]
Këto janë arsyet se pse Mesi nuk vazhdoi e Barcelonën!?

Këto janë arsyet se pse Mesi nuk vazhdoi e Barcelonën!?

Ka ardhur edhe konfirmimi i Barcelonës për të ardhmen e yllit argjenti [...]
Messi nuk e vazhdon kontratën, “përgjysmohen” fansat Barcelonës

Messi nuk e vazhdon kontratën, “përgjysmohen” fansat Barcelonës

Zyrtare:Messi nuk do vazhdoj te luaj me per Barcelonen! Ai ka vendo [...]
Roma e ka gjetur zëvendësuesin e Xhakës

Roma e ka gjetur zëvendësuesin e Xhakës

Transferimi i Granit Xhakas tek Roma është komplikuar. Granit Xhaka [...]
Distria Krasniqi do të shpërblehet me 100 mijë euro për medaljën e artë!

Distria Krasniqi do të shpërblehet me 100 mijë euro për medaljën e artë!

Distria Krasniqi ka ngritur emrin e Kosovës në nivelin më të lartë spo [...]
FIFA planifikon një revolucion: 5 rregullat e reja wë mund të ndryshojnë Futbollin

FIFA planifikon një revolucion: 5 rregullat e reja wë mund të ndryshojnë Futbollin

Mundo Deportivo raporton se FIFA është duke punuar që të bëjë disa ndr [...]
1 2 3 4 5 37 30 / 366 POSTS