Category: Sporti vendor

1 2 3 4 5 19 30 / 190 POSTS
Nora e Akil Gjakova, motër e vëlla që synojnë të na bëjnë krenar në Tokio

Nora e Akil Gjakova, motër e vëlla që synojnë të na bëjnë krenar në Tokio

Nora dhe Akil Gjakova garojnë nesër (e hënë) në Lojërat Olimpike ‘Toki [...]
Reagimi emocionues i Driton Kukës pas eliminimit të Majlinda Kelmendit

Reagimi emocionues i Driton Kukës pas eliminimit të Majlinda Kelmendit

“Sot mos u hidhëro, puna e sakrifica, djersa e gjaku që ke derdhur për [...]
Memli Krasniqi shprehet i emocionuar, i gëzuar dhe krenar me Distrian!

Memli Krasniqi shprehet i emocionuar, i gëzuar dhe krenar me Distrian!

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka shkruar [...]
Skuadra e Juventus ndihmon klubin Kosovar!

Skuadra e Juventus ndihmon klubin Kosovar!

Skuadra e madhe italiane Juvntus, së bashku me KFOR-in Italian, kanë n [...]
Granit Xhaka shpallet lojtari i ndeshjes Francë – Zvicër

Granit Xhaka shpallet lojtari i ndeshjes Francë – Zvicër

Zvicra bëri befasinë duke u kualifikuar në çerekfinale të "Euro 2020" [...]
Tifozi shqiptar në Wembley: Arnautovic të fala mamit

Tifozi shqiptar në Wembley: Arnautovic të fala mamit

Tifozi shqiptar në Wembley: Arnautovic të fala mamit Në “Wembley” t [...]
Xhaka shpërthen pas fitores ndaj Turqisë

Xhaka shpërthen pas fitores ndaj Turqisë

Kapiteni i Zvicrës, Granit Xhaka ka thënë se fitorja e arritur ndaj Tu [...]
1 2 3 4 5 19 30 / 190 POSTS