fbpx

Category: Lajme

1 2 3 4 5 916 30 / 9156 POSTS
Rron Gjinovci mbetet pa fjalë: S’muj me besu që kjo po ndodhë pa u shqetësuar askush!

Rron Gjinovci mbetet pa fjalë: S’muj me besu që kjo po ndodhë pa u shqetësuar askush!

Është bërë publike lista e bizneseve të cilat kanë fituar më së shumti [...]
Viva Fresh se ndali punen fare, por u ndihmua me mbi 860 mijë euro nga qeveria Hoti…

Viva Fresh se ndali punen fare, por u ndihmua me mbi 860 mijë euro nga qeveria Hoti…

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka publik [...]
Kompania e Besnik Berishës, përfitoi 100 mijë euro nga Qeveria Hoti…

Kompania e Besnik Berishës, përfitoi 100 mijë euro nga Qeveria Hoti…

Në tetor të vitit 2020, Qeveria e udhëhequr nga Kryeministri Avdullah [...]
Revoltohet infermieri i QKUK-së, heq dorë nga shtesa që i dha Qeveria Kurti

Revoltohet infermieri i QKUK-së, heq dorë nga shtesa që i dha Qeveria Kurti

Infermieri i QKUK-së, Enlirat Duraku i cili paralajmëroi edhe grevë pë [...]
Molliqaj: Një muaj i qeverisë Kurti – s’ka reciprocitet, po dialog edhe gënjeshtra

Molliqaj: Një muaj i qeverisë Kurti – s’ka reciprocitet, po dialog edhe gënjeshtra

Kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj ka reaguar sërish duke kritikuar qeveri [...]
E vërteta e shtesave për pensionet, vendimi i Qeverisë Hoti vlente vetëm për tre muaj

E vërteta e shtesave për pensionet, vendimi i Qeverisë Hoti vlente vetëm për tre muaj

Vendimi i Qeverisë së Kosovës, të udhëhequr nga Albin Kurti për shtesa [...]
Kryediplomati gjerman: Kosova i ka përmbushur kriteret për liberalizim të vizave

Kryediplomati gjerman: Kosova i ka përmbushur kriteret për liberalizim të vizave

Kryediplomati gjerman, Heiko Maas ka thënë se Bashkimi Evropian duhet [...]
Murati publikon listën e bizneseve që përfituan nga Qeveria Hoti

Murati publikon listën e bizneseve që përfituan nga Qeveria Hoti

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka publik [...]
1 2 3 4 5 916 30 / 9156 POSTS