fbpx

Category: Lajme

1 166 167 168 169 170 186 1680 / 1853 POSTS

Krasniqi godet Thaçin për korrupsion: Hamami me fjalë nuk nxehet

Kryetari i Këshillit Kombëtar të NISMA-së, Jakup Krasniqi ka komentuar [...]

Rifillojnë sulmet ajrore izraelite mbi Gaza. OKB paralajmëron pasoja katastrofike

Pozicionet e Hamasit rreth Khan Younis u bombarduan sonte në mbrëmje, [...]

NISMA kërcënon me rrëzimin e qeverisë nëse Thaçi nuk ua plotëson kërkesën

Deputetja e Nismës Socialdemokrate, Albulena Balaj –Halimaj, ka thënë [...]
Kandidati për kryebashkiak të Stambollit me plis në kokë, betohet me “besa besë”

Kandidati për kryebashkiak të Stambollit me plis në kokë, betohet me “besa besë”

Kandidati i Partisë për Drejtësi dhe Zhvillim (Paria AK) për kryetarin [...]

Thaçi e lë partinë e Limajt jashtë KQZ-së, Nisma ndërmerr këtë hap

Shefi i grupit parlamentar të Nisma-s, Bilall Sherifi është shprehur i [...]

Kocijançiq: Taksa nuk po e pengon vetëm dialogun, por edhe integrimin drejt BE-së

Zëdhënësja e Federica Mogherinit, Maja Kocijançiq ka përsëritur edhe n [...]
Zbardhet vrasja e Jurgen Kurtit në Tiranë, arrestohen tre vrasës me pagesë

Zbardhet vrasja e Jurgen Kurtit në Tiranë, arrestohen tre vrasës me pagesë

Tetë ditë pas vrasjes së bujshme të 26-vjeçarit Jurgen Kurti në Tiranë [...]
1 166 167 168 169 170 186 1680 / 1853 POSTS