Bie bora e parë në Kosovë (VIideo)

0 minutes, 19 seconds Read

Në bjeshkët e Brezovicës ka rënë bora e parë në Kosovë për këtë vit.

Gjithashtu është raportuar se reshje të borës ka pasur edhe në Kukës të Shqipërisë.

Për këtë fundjavë, është paralajmëruar mot me shi dhe vranësira.

Në pjesët e ngritura të territorit të Kosovës mund të ketë edhe reshje bore.

Publikime te ngjashme