fbpx

Tag: Mabtex

Pacolli investon mbi 50 milionë euro në Komunën e Çairit në Maqedoninë e Veriut

Pacolli investon mbi 50 milionë euro në Komunën e Çairit në Maqedoninë e Veriut

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli dhe njëherit pronar i kompanisë së [...]
1 / 1 POSTS