Connect with us

Kuriozitete

Zyrtari i qeverisë kapet duke bërë seks me sekretaren e tij

Published

on

Një zyrtar i qeverisë filipinase po bën xhiron e botës teksa u kap live duke kryer marrëdhënie seksuale me sekretaren e tij.

Gjithçka ndodhi teksa zyrtari u fut në një lidhje direkte Zoom gabimisht, ndërsa momenti intim u shpërnda me shpejtësi në rrjet.

Por edhe pse kolegët e tij vazhdonin të diskutonin, zyrtari dhe sekretarja e tij vazhdonin “punën”.

Advertisement
Comments