Connect with us

Lajme

Zjarri ka kapluar spitalin modular në Tetovë, raportohet për viktima (video)

Published

on

Para pak çastesh ka ndodhur një shpërthim tek spitali modular i Tetovës. Alsat ka arritur të siguroj një video ku shihet se si zjarri ka kapluar spitalin modular. Raportohet se nga zjarri ka edhe viktima, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e zjarrit.- Advertisements –

Në vend ngjarje kanë arritur edhe zjarrfikësit dhe po tentojnë të shuajnë zjarrin dhe të nxjerrin pacientët që ishin të shtruar për kurim në spitalin modular.

Lajmi në përditësim

Advertisement
Comments