Zhduken dy vajza të mitura në Prizren

0 minutes, 19 seconds Read

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dy burra kanë raportuar se vajzat e tyre të mitura kanë dalë nga shtëpia nga rruga “Dragomani” i Prizrenit, shkruan Gazeta Sinjali.

Prindërit e tyre kanë njoftuar se nuk dinë asgjë për vendndodhjen e tyre.

Ndërkohë, policia rastin e ka cilësuar si “Person i zhdukur” dhe është ende në hetime

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *