Zeka: Luizi e ka fituar simpatinë time…Kur pash gjestin e Kejvinës u shokova…

0 minutes, 23 seconds Read

Rreth Big Brother Vip ka reaguar edhe analisti dhe gazetari Milaim Zeka

Zeka ka zbuluar favoritin e tij, pati ca fjalë edhe për Kejvinën

Postimi i plotë i Zekës:

Luzi ka fituar simpatine time

Kur e pashe Kejvinen duke e goditur Luizin me shpulle, vertete u shokova. Reagimi i Luizit, duke mos ia kthyer, vertete ka fituar respektin tim.

Rragimi i Kejvines tregon se kemi nevoje per nje shoqate qe lufton dhunen e femrave ndaje meshkujve…!!!

Publikime te ngjashme