Zbulohet arsyeja e vërtetë: “Pse Einxhel nuk fIiste me Donaldin para se të hynin në Big Brother VIP”?

1 minute, 10 seconds Read

Einxhel vazhdon ta përmendë se është zhg ënjyer shumë nga Donaldi jashtë shtëpisë, por nuk e ka zbuluar arsyen se ku janë kr isur marr ëdhëniet. Por nëse rikthemi pas në kohë do kujtojmë se Einxhel Shkira zëvëndësoi Bora Zemanin, që u shfaq e para në ekran përkrah vëllezërve Veshaj, Romeo e Donald.

Në fakt Einxhel erdhi në një format ndryshe me ta, por rrugëtimi në “Binjakët Show” nuk ishte shumë i gjatë për moderatoren e njohur. Pas largimit në një rubrikë të krijuar nga vetë moderatorja në Instagram, ajo u pyet për motivet e nd arjes me aktorët Romeo dhe Donald Veshaj.

Einxheli nuk ishte e drejtpërdrejtë në përgjigjet që dha por la të nënkuptohej se arsyeja që kishte ikur nga ky program ishin pagesat, ose më saktë, mungesa e tyre. E pyetur se çfarë dëshironte që të zhduket bashkë me C v id, Shkira zgjodhi njerëzit që nuk janë korrektë me pag esat. “Njerëzit jo korrektë me pa gesat, e dini çfarë dua të them,”- shkruan Einxheli.

Këtë motiv e ka mbës htetur dhe Olti Curri në faqen e tij në Facebook. “Engjelli-Donaldit: “2 here jam zhge njyer nga ty”Legjendat thone se Don alduo si ka dhen akoma paret e emisionit qe ben bashk. Shhhh”, shkruan faqja e Olti Currit.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *