Xhuli provokon banorët, ekspozon linjat mahnitëse të trupit në bikini

0 minutes, 20 seconds Read

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli Nura është vënë sërish në qendër të vëmendjes.

Përveç përfshirës së saj në debate të ndryshme, ajo këtë herë ka nxitur ata duke treguar linjat mahnitëse në xhakuzi.

Mbrëmë disa prej banorëve vendosën që të relaksoheshin së bashku në xhakuzi dhe padyshim format trupore të Xhulit ishin në fokus.

Publikime te ngjashme