Connect with us

Lajme

“Welcome to Republic of Kosovo”, koreografia fantastike e “Dardanëve”

Published

on

Dardanët kanë përgatitur një koreografi, para ndeshjes mes Kosovës dhe Spanjës.

Tifozët e Kosovës, “Dardanët”, nuk kanë qëndruar duarkryq para ndeshjes me Spanjën.

Flamuri ynë dhe me mbishkrimi “Welcome to Republic of Kosovo”, janë mirëpritur mysafirët.

Spanja nuk e njeh pavarësinë e Kosovës dhe ku ishte një mesazh për mikpritjen që kanë hasur në vendin tonë.

Në stadium janë pak më shumë se 1 mijë tifozë./Telegrafi

Advertisement
Comments