fbpx

Vrasje në Podujevë | Dyshohet se babai vrau djalin e tij me kallash, për shkak të problemeve pronësore

HomeLajmeKronika e zezë

Vrasje në Podujevë | Dyshohet se babai vrau djalin e tij me kallash, për shkak të problemeve pronësore

Një vrasje e rëndë ka ndodhur rreth orës 18:00 në fshatin Peran të Podujevës.

Të përfshirë janë dy persona të fshatit Bajçinë, saktësisht babai dhe djali i tij për shkak të problemeve pronësore.

Lllap.info, ka raportuar se në këtë ngjarje ka mbetur i vdekur një person pasi u qëllua me armë të zjarrit. Të riun dyshohet se e vrau babai i tij, thonë burimet brenda Prokurorisë.

Sipas burimeve të Llapi.info thuhet se babai i viktimës tashmë është arrestuar, por ende nuk e ka pranuar veprën të cilën dyshohet se e ka kryer.

Sinjali mëson se vrasja ndodhi si shkak i problemeve pronësore.

COMMENTS

x