Vrasja në Kijevë, nipi dyshohet se ka vrarë axhën

0 minutes, 43 seconds Read

Një vrasje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Kijevë të Malishevës.

Telegrafi ka raportuar se nipi ka vrarë axhën e tij, dhe se konflikti mes tyre ka nisur për çështje prone.

Ndryshe, se një vrasje ka ndodhur në Kijevë të Malishevës është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj.

“Sot rreth orës 09:50 është raportuar për një rast vrasje në fshatin Kijevë-Malishevë. Në vendin e ngjarjes, menjëherë kanë dalë njësitet e nevojshme policore ku është gjetur një person mashkull (i moshës madhore dyshohej pa shenja jete). Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Lidhur me rastin është arrestuar një i dyshuar, mashkull i moshës madhore”, konfirmoi ai për Insajderin.

Publikime te ngjashme