Connect with us

Kosovë

Vrasja në Gjilan, viktima dhe i dyshuari janë nip e dajë mes veti

Published

on

Një person i moshës 50-vjeçare është vrarë nga dy persona sonte në qytetin e Gjilanit.

Policia e Kosovës ka konfirmuar se i ndjeri ka qenë duke pirë kafe kur dy persona kanë hyrë në lokal dhe kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij.

Mediat kanë raportuar se Lirim Jakupi është njëri nga të dyshuarit për vrasjen e 50 vjeçarit sonte në Gjilan.

Gazeta Online “Reporteri.net” merr vesh nga burimet se viktima dhe i dyshuari janë nip e dajë mes veti.

Ndryshe, Indeksonline ka raportuar se të dyshuar për vrasjen e Bakush Veselit janë Faton Osmani dhe Lirim Jakupi.

Advertisement
Comments