fbpx
HomeKuriozitete

Voziste i dehur me makinën e tij, por përfundon me gjithë të në një pishinë

Policët gjithashtu u mahnitën nga pamja.

Siç thuhet në përshkrimin e ngjarjes së dhënë nga policia e Arlington, Teksas, makina e kuqe përfundoi në pishinë pasi depërtoi një gardh prej druri me një parzmore prej betoni.

Mitsubishi vazhdoi të lëvizë nëpër oborr dhe më pas përfundoi në pishinë dhe u mbyt, transmeton Telegrafi.

Fatmirësisht gjatë kohës kur ndodhi aksidenti, askush nuk ishte në pishinë, kështu që askush nuk u lëndua.

Drejtuesi i makinës, i cili u zbulua se ishte nën ndikimin e alkoolit, gjithashtu kaloi pa lëndime. Leja e drejtuesit të tij u revokua. /Telegrafi/

COMMENTS

x