fbpx

Video e rrallë e Bora Zemanit: Puthje e përqafime me Vin Velin në klipin e këngëtarit të njohur

HomeMagazina

Video e rrallë e Bora Zemanit: Puthje e përqafime me Vin Velin në klipin e këngëtarit të njohur

Bora Zemani tanimë është shndërruar në kryefjalën e mediave rozë.

Moderatorja shqiptare Bora Zemani përherë zgjon kureshtje me postimet e saj në rrjetet sociale por edhe veprimtarinë e përditshme, shkruan lajmi.net.

Publiku çdo herë dëshiron të dijë më shumë rreth saj e sidomos tani pas historisë me Donaldin, e cila përfundoi pasi aktori nisi lidhje me Trixën në BBV.

Në anën tjetër Bora është deklaruar se ndihet e përmbushur madje në një intervistë ajo tha se nuk po vuan.

Derisa ditë më parë ajo festoi ditëlindjen e saj të 30-të, prezent në festën e saj ishte edhe ish partneri i saj Vin Veli i cili ishte i ftuar në rolin e dj-t.

Me siguri të gjithë kanë hamendësuar se Bora dhe Vini janë duke u rikthyer bashkë, por historia e tyre ka mbetur në të kaluarën ashtu si edhe këto pamje në klipin e këngës “Thuaj Po” të Vedat Ademit, kur Bora dhe Vini shkëmbejnë edhe puthje.

Kujtojmë se kënga është realizuar në vitin 2013./Lajmi.net/

COMMENTS

x