fbpx

Vetëvendosje sot mban konferencë për media, flet kryetari Albin Kurti

HomeLajmeKosovë

Vetëvendosje sot mban konferencë për media, flet kryetari Albin Kurti

Lëvizja Vetëvendosje sot do të mbajë konferencë për media, përcjell KosovaPost.

Kështu ka bërë të ditur Zyra për Komunikim e kësaj partie.

Në këtë konferencë do të flasin kryeministri i Kosovës, njëherit kryetari i VV-së, Albin Kurti, sekretarj, Vlora Haxhimehmedi dhe koordinatori për qendra, Valon Hoti, “Nesër, 17 korrik 2022, në orën 14:00, Lëvizja VETËVENDOSJE! mban konferencë për media në të cilën flasin Kryeministri i Republikës së Kosovës njëherit Kryetari i LV-së, Albin Kurti, Sekretarja Organizative, Vlora Haxhimehmedi dhe Koordinatori për Qendra, Valon Hoti”, thuhet në njoftim.

COMMENTS

x