fbpx
HomeLajmeKosovë

Vërshime të mëdha në Dragash, shkaktohën dëme të mëdha në fshatin Blaç dhe fshatrat tjera

Tash e sa ditë në vendin tonë po mbretëron mot i ligë, duke shkaktuar dëmë të mëdha në shumë komuna të vendit tonë. Dëmë si pasojë e të reshurave të mëdha janë shkaktuar edhe në fshatin Blaç të komunës së Dragashit. Më poshtë mund të shihni një video të gjendjes aktuale./IndeksOnline/

Tash e sa ditë në vendin tonë po mbretëron mot i ligë, duke shkaktuar dëmë të mëdha në shumë komuna të vendit tonë.

Dëmë si pasojë e të reshurave të mëdha janë shkaktuar edhe në fshatin Blaç të komunës së Dragashit.

Më poshtë mund të shihni një video të gjendjes aktuale./IndeksOnline/

COMMENTS

x