fbpx

Verë e nxehtë për Encën, disa nga momentet kur ajo u shfaq tejet provokuese në bikini

HomeMagazina

Verë e nxehtë për Encën, disa nga momentet kur ajo u shfaq tejet provokuese në bikini

Enca Haxhia e ka pasur një verë të nxehtë dhe nxehtë e bëri edhe me pozat e postuara.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia edhe këtë verë e ka shijuar në maksimum pavarësisht pandemisë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur ti kaloj pushimet në bregdet dhe nga atje ka ndarë me ndjekësit imazhe tejet provokuese.

Këngëtarja ka vënë në pah format trupore dhe duket shumë seksi.

Enca është një nga këngëtaret e cila arrin sukses edhe me projektet muzikore. Edhe në klipin e fundit në bashkëpunim me Don Xhonin ka marrë vëmendje.

Në vazhdim ua sjellim disa nga fotot në të cilat ajo u shfaq e ‘nxehtë’ këtë verë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

The grass is always greener where I’m at ✨☺️ & I’m at @rixos_premium_belek

A post shared by ENCA (@enca) on

https://www.instagram.com/p/CDt6EcjnlE4/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CCyrYo5nKes/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CBySb0AAktc/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CBgcAThjBIG/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x