Vendimi i MTI-së s’lë gjurmë, rritet drastikisht çmimi i naftës në treg

0 minutes, 21 seconds Read

Çmimi i derivateve në Kosovë është ngritur sërish.

Ditën e sotme çmimi i naftës ka shkruar 1.48 për litër.

No description available.

Kujtojmë që ky ndryshim drastik i çmimit vjen një javë pasi MTI doli me njoftim ku thuhej se është marrë vendimi për caktimin e çmimeve dhe masave tjera mbrojtëse të produkteve të naftës, por që e njëjta gjë nuk po zbatohet./Indeksonline/

 

Publikime te ngjashme