“Vëllau i madh” ia lëshon këngën favorite të DJ Dagz, Einxhel nuk i mbanë lotët

0 minutes, 35 seconds Read

Që nga dita spektaki i së martes kur është eliminuar nga loja DJ kosovar, Arbër Gumnishta, partnerja e tij, Einxhel Shkira, është duke e përjetuar rëndë.

Einxhel vazhdon ta ndjej mungesën e Arbërit derisa edhe e shpreh atë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo është parë duke qëndruar vetëm në oborrin e shtëpis së famshme ku ka kërkuar nga “Vëllau i madh”, t’ia lëshoj një këngë.

Në ato momente duket se “Vëllau i madh” e ka prekur atë duke ia lëshuar këngën e preferuar të DJ Dagz e që ia kujton asaj dhe në ato mmente Einxhel shpërthen në lotë.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *