Vdes polici kosovar në vendin e punës

HomeKosovë

Vdes polici kosovar në vendin e punës

Gjatë ditës së sotme në Podujevë ka ndërruar jetë një polic. Polici dyshohet se vdiq derisa ishte në vendin e punës. Ai ishte duke ruajtur në Qendrën e Vaksinimit në Podujevë dhe dyshohet se kishte sulm kardiak, mëson Indeksonline.

Gjatë ditës së sotme në Podujevë ka ndërruar jetë një polic.

Polici dyshohet se vdiq derisa ishte në vendin e punës.

Ai ishte duke ruajtur në Qendrën e Vaksinimit në Podujevë dhe dyshohet se kishte sulm kardiak, mëson Indeksonline.

COMMENTS