fbpx
HomeLajmeKosovë

Vdes nga koronavirusi prokurori Esat Ademi

Viktima e ardhës nga koronavirusi, është prokurori nga Gjilani, Esat Ademi, i cili  ka humbur betejën me virusin korona. Lajmin për vdekjen e prokurorit Ademi, e kanë bërë të ditur familjarë dhe miq në Facebook. Në Kosovë vetëm gjatë kësaj jave kanë humbur betejën me koronavirus 63 persona.

Viktima e ardhës nga koronavirusi, është prokurori nga Gjilani, Esat Ademi, i cili  ka humbur betejën me virusin korona.

Lajmin për vdekjen e prokurorit Ademi, e kanë bërë të ditur familjarë dhe miq në Facebook.

Në Kosovë vetëm gjatë kësaj jave kanë humbur betejën me koronavirus 63 persona.

COMMENTS

x