fbpx

Vazhdon ironia e gazetarit syla me veprimet dhe vendimet e qeverisë Kurti: “A pi mshojna veriut, …”

HomeLajmeKosovë

Vazhdon ironia e gazetarit syla me veprimet dhe vendimet e qeverisë Kurti: “A pi mshojna veriut, …”

Vazhdon ironia e gazetarit kontravers Valon Syla me vendimet dhe veprimet e qeverisë Kurti. Në postimet e fundit që Syla ka bërë në rrjetin social Facebook, ai ka ka vazhudar ironitë me Kurtin dhe VV-në.

Valon Syla në rrjetin social facebook shkruan:

“Ku jeni o Poplli i Albin Kurtit.
Veriut a pi mshojna?

U zbothët a?

Hani keksa msheft qaty… se veç për qata jeni edhe rreni naj send.”