fbpx

U grushtuan me Noizyn – Gjykata merr vendimin përfundimtar për Cllevion

HomeLajme

U grushtuan me Noizyn – Gjykata merr vendimin përfundimtar për Cllevion

Reperi Kleviol Ahmeti, i njohur ndryshe si Cllevio, ndodhet prej më shumë se një muaji në burg për shkak të thyerjes së masës “arrest shtëpie”, pas sherrit me Noizyn.

Sipas ish-banorit të “Big Brother”, Anaid Kaloti, Gjykata e Lushnjes ka marrë vendimin në lidhje me reperin, duke vendosur që ai të lirohet pas 7 ditësh.

Në një postim në Instastory, Anaidi shkruan: “Na e dhatë fjalën dhe si burrat e mbajtën, gjykata mori vendimin: “Për 7 ditë Cllevio vjen në shtëpinë e tij. Të gjithë ju që më keni pyetur dhe të gjithë ju të tjerët që se keni besuar ju prej në Lushnje me datë 21 apo 22 ta shoqërojmë të banesa. Miss u vllai, shihemi së shpejti”.

Reperi Kleviol Ahmeti u arrestua nga policia një ditë pas sherrit të bujshëm në Durrës, ku ai u rrah nga reperi tjetër Noizy.

COMMENTS

x