fbpx

Tuna Sejdi tregon format trupore në imazhin me bikini

HomeMagazina

Tuna Sejdi tregon format trupore në imazhin me bikini

Tuna duket seksi në foton e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, është një prej emrave shumë të dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Me projektet e saj muzikore, jetën private dhe imazhet që publikon ka marrë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi e ka publikuar një foto nga pushimet dhe duket tejet atraktive në bikini. Ajo ka pranuar komente të shumta pozitive nga kolege këngëtare e fansa.

Këngëtarja është e martuar me Patrisin dhe së bashku kanë një djalë me emrin Tian./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CEEsL2klaq7/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x