Tragjedia në Kaçanik, katërvjeçari tentoi t’i merrte lodrat në dërrasat sipër bunarit

0 minutes, 26 seconds Read

Katërvjeçari i cili vdiq paraditen e kësaj të enjteje në një fshat të Kaçanik , thuhet se po lozte në oborrin e dajve të tij, ndërsa për disa momente ai kishte tentuar t’i merrte lodrat e tij të vendosura sipër bunarit.

Siç mëson Klan Kosova, dërrasat të cilat ishin të vendosura mbi bunar, nuk e mbron fare fëmijën ku si pasojë ai ra në pus dhe tragjikisht është nxjerrë pa shenja jete.

Publikime te ngjashme