Therje me thikë në qendër të Pejës, pamje nga ngjarja

0 minutes, 18 seconds Read

Një rrahje në të cilën janë përfshirë disa personave, ka ndodhur sonte në orët e vona në qendër të qytetit të Pejës, ku si pasojë një person është therë me thikë.

Në një video të publikuar shihen persona të përfshirë në kacafytje dhe policët të cilët kanë intervenuar për të ndalur rrahjen.

Publikime te ngjashme