fbpx
HomeLajmeKosovë

Thaçi: Lutjet tona shkojnë për të lënduarit dhe familjet e viktimave në Beirut

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shkruar në Twitter lidhur me shpërthimin apokaliptik që ka ndodhur sot në Beirut.

Presidendi Thaçi shprehet se fotografitë nga Beiruti janë tragjike, shkruan lajmi.net.

Ai thotë se mendja dhe lutjet tona shkojnë për të lënduarit dhe familjet e viktimave.

Më tutje, ai shkruan se Kosova qëndron pranë Libanit në këto kohë të vështira./Lajmi.net

COMMENTS