Tha se Serbia nuk e sulmon Kosovën shkaku i miqësisë Rama-Vuçiq/ Çim Peka i reagon Baton Haxhiut: Ose është

HomeLajmeShqiperi

Tha se Serbia nuk e sulmon Kosovën shkaku i miqësisë Rama-Vuçiq/ Çim Peka i reagon Baton Haxhiut: Ose është

Gazetari Çim Peka ka raaguar ndaj deklaratës së Baton Haxhiut lidhur me deklaratën se garancia që Serbia nuk e sulmon Kosovën është Edi Rama.

Sipas tij, me këtë deklaratë Haxhiu beson se po të mos jetë për miqësinë që ka Vuçiq me Ramën, sa për trupat e NATO-s Serbia e sulmon veriun.

“Kolegu ynë Baton paska thënë mbrëmë tek Fevzo, se garancia që Serbia nuk e sulmon Kosovën qenka Rama dhe jo trupat e NATO-s në Kosovë.

Pra, po të mos jetë për miqësinë që ka Vuçiq me Ramën, sa për trupat e NATO-s Serbia e sulmon veriun.

Ose është naiv ose ….”, shkroi Peka në Facebook, përcjell “Bota sot”

Postimi i plotë

Kolegu ynë Baton paska thënë mbrëmë tek Fevzo, se garancia që Serbia nuk e sulmon Kosovën qenka Rama dhe jo trupat e NATO-s në Kosovë.

Pra, po të mos jetë për miqësinë që ka Vuçiq me Ramën, sa për trupat e NATO-s Serbia e sulmon veriun.

Ose është naiv ose ….

COMMENTS

x