fbpx

Termet në Shqiperi, pushuesit në panik!

HomeLajmeShqiperi

Termet në Shqiperi, pushuesit në panik!

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë nga pushuesit në plazhin e Velipojës pak minuta më parë. Mësohet se tërmeti është regjistruar 20 km larg Shkodrës dhe magnitude ka qenë 3.4. Pushuesit kanë thënë që lëkundja ka qenë e madhe dhe është ndjerë për pak sekonda, transmeton oranews.

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë nga pushuesit në plazhin e Velipojës pak minuta më parë.

Mësohet se tërmeti është regjistruar 20 km larg Shkodrës dhe magnitude ka qenë 3.4.

Pushuesit kanë thënë që lëkundja ka qenë e madhe dhe është ndjerë për pak sekonda, transmeton oranews.

COMMENTS

x