fbpx

Tërmet në Maqdoni, dridhjet ndihen edhe në Prishtinë e Prizren!

HomeLajmeMaqedoni e veriut

Tërmet në Maqdoni, dridhjet ndihen edhe në Prishtinë e Prizren!

Një tërmet ka ndodhur rreth orës 22:40 të mbrëmjes të së dielës në territorin e Kosovës. Ende nuk dihet se cfarë magnitude ka pasur tërmeti por epiqendra ka qenë në Republikën e Maqedonisë Veriore dhe dridhjet janë ndier edhe në Prishtinë e Prizren.

Një tërmet ka ndodhur rreth orës 22:40 të mbrëmjes të së dielës në territorin e Kosovës.

Ende nuk dihet se cfarë magnitude ka pasur tërmeti por epiqendra ka qenë në Republikën e Maqedonisë Veriore dhe dridhjet janë ndier edhe në Prishtinë e Prizren.

COMMENTS