“Të shtunën do të dridhesh”, Florian Marku e ndez meçin, shtyen kundërshtarin dhe i thotë se do ta mposhtë

0 minutes, 20 seconds Read

Boksieri shqiptar, Florian Marku do të rikthehet në ring të shtunën në mbrëmje.

Marku do të përballet me boksierin nga Irlanda, Dylan Moran me 2 shtator me fillim nga ora 19:00.

Florian Marku dhe Moran sot kanë bërë paraqitjen para mediave, ku edhe kanë shkëmbyer disa fjalë të nxehta.

“Të shtunen do të dridhesh”, i tha Florian Marku kundërshtarit teksa më pas e shtyu atë.

Publikime te ngjashme