fbpx

Tahlia me të brendshme i hip biçikletës

HomeMagazina

Tahlia me të brendshme i hip biçikletës

Tahlia Hall është një nga biondet më seksi.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka dal në qytet, e veshur vetëm bikine dhe se i ka hipur biçikletës, shkruan Syri Kosova.

E në këtë rast, asaj i janë ekspozuar të pasmet bombastike që ka.

Tahlia dozën provokuese e shtoi përmes gjuhës që e ka nxjerr jashtë.

https://www.instagram.com/p/CDQzT2_lUaj/

COMMENTS