Connect with us

Kosovë

Sveçla thotë se Policia ka arrestuar 6 persona dhe ka konfiskuar 17 kilogramë drogë

Published

on

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka njoftuar se policia e Kosovës ka arrestuar tre persona për trafikim droge, të cilëve u ka konfiskuar 17 kilogramë drogë e llojit marihuanë.

Ai poashtu ka bërë me dije se janë arrestuar edhe tre persona të tjerë për korrupcion prej tyre dy zyrtarë të Agjensionit Qendror të Prokurimit.

Njoftimi i tij i plotë:

Policia e Kosovës nuk ndalet së luftuari grupet e organizuara kriminale.

Tre të arrestuar për trafikim droge pasi zbulohen e konfiskohen 17 kg drogë e llojit marihuanë.

Poashtu tre të arrestuar për korrupcion prej tyre dy zyrtarë të Agjensionit Qendror të Prokurimit.

Të pakompromis ndaj të gjitha llojeve të krimit, e në shërbim të qytetarëve!

Mund t’ju interesojnë
These Twins Were Named “Most Beautiful In The World”, Wait Until You See Them Today
HotPopToday
40 Of The Most Beautiful Women In History
Gadgetheory
30 Most Dangerous Bridges In The World
FoodIsInTheHouse
Wow: this woman bought four sea containers and converted them into a beautiful home
And More
Monica Lewinsky’s Net Worth Doesn’t Go Well With Her Image
FinancialAdvisorHeroes
20 Healthy and Tasty Recipes that You can Easily Prepare at Home
LoveMyFamilyMag.com
by Taboola
TË TJERA NGA LAJMEMinistri Sveçla: Policia ka arrestuar 6 persona, konfiskoi edhe 17 kilogramë drogë
Mbi 53 mijë vaksina të dhëna për personat nga mosha 0 deri 20 vjeç në Kosovë

Gjykata Speciale merr vendim për Pjetër Shalën
Abdixhiku: Doktori e ka terapinë e qeverisjes së mirë për të gjithë
Mbesa e dy heronjve të kombit, Fahri e Bahri Fazliut, Majlinda Fazliu, është kandidate për asambleiste në Prishtinë nga radhët e Lëvizjes për Bashkim

Përjashtimi i Berishës, Rama: PD është në proces traumatik dhe e mirëkuptojmë
TË FUNDIT NGA INDEKSONLINE
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Advertisement
Comments