fbpx

Sot pritet të zgjidhet rektori i UP’së

HomeLajmeKosovë

Sot pritet të zgjidhet rektori i UP’së

Këshilli Drejtues i Universitetit të Prishtinës, do të mblidhet sot. Në mbledhjen e sotme të Këshillit Drejtues të UP’së, pritet të bëhet intervistimi i kandidatëve dhe zgjedhja e rektorit. Siç bëhet e ditur, mbledhja do të nis në ora 10:00./ballkani.info

Këshilli Drejtues i Universitetit të Prishtinës, do të mblidhet sot.

Në mbledhjen e sotme të Këshillit Drejtues të UP’së, pritet të bëhet intervistimi i kandidatëve dhe zgjedhja e rektorit.

Siç bëhet e ditur, mbledhja do të nis në ora 10:00./ballkani.info

COMMENTS

x