fbpx

Soni nuk i ndalon pozat atraktive nga pushimet në bregdet

HomeMagazina

Soni nuk i ndalon pozat atraktive nga pushimet në bregdet

Pavarësisht virusit Covid-19, emra të njohur të estradës dhe jo vetëm kanë gjetur kohë për ti kaluar disa ditë pushimi në bregdet.

Njësoj ka vepruar edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, e cila me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme në bikini.

Soni duket tejet atraktive teksa shihet se po i shijon në maksimum pushimet.

“Ndjeva puthjen e diellit dhe djegien e diellit ”, ka shkruar ajo.

Edhe sa i përket muzikës, projektet e saj janë të pëlqyera nga publiku.

COMMENTS