Sokol Haliti e publikon sondazhin e PIPOS: Fiton pa balotazh, del mbi 52%

HomeKosovë

Sokol Haliti e publikon sondazhin e PIPOS: Fiton pa balotazh, del mbi 52%

Kandidati për kryetar të Vitisë, Sokol Haliti ka publikuar sondazhin e PIPOS.

Sipas këtij sondazhi, Haliti është fitues i zgjedhjeve pa balotazh.

Njoftimi i plotë:

Kur puna e mirë vlerësohet nga qytetarët

Rezultatet e hulumtimit të opinionit nga PIPOS, rikonfirmojnë besimin dhe mbështetjen për mua dhe ekipin tim.

Mbetem i përkushtuar të vazhdojë angazhimin për progres të mëtutjeshëm.

RESPEKT!

COMMENTS