Connect with us

Magazina

‘S’më interesojnë të tjerët, mjafton të jem mirë me ty’, Trixa prekëse me dedikimin ndaj Donaldit

Published

on

Donaldi dhe Beatrixa janë të nominuar këtë të premte bashkë me Einxhelin.

Njëri nga tre banorët të premten do të eleminohet duke u larguar nga shtëpia e BBV-së, shkruan lajmi.net.

Pas daljes së Dagz-it, Trixa dhe Donaldi janë sulmuar pasi nuk e shpëtuan nga zingjiri i lojës.

E pas atyre sulmeve ata kanë diskutuar me vete.

Beatrixa është ajo e cila i tha Donaldit se nuk i interesojnë aspak mendimet e të tjerëve dhe vetëm të jetë mirë me të.

Beatrixa është për herë të parë në nominim./Lajmi.net

Advertisement
Comments