fbpx

Skuadra e Juventus ndihmon klubin Kosovar!

HomeSportSporti vendor

Skuadra e Juventus ndihmon klubin Kosovar!

Skuadra e madhe italiane Juvntus, së bashku me KFOR-in Italian, kanë ndihmuar Klubin e futbollit, Behari, shkruan BlicMedia.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi në rrjetet sociale.

Njoftimi i klubit.

Falenderojmë KFOR-in Italian dhe Klubin e suskeshëm botëror Juventus gjegjësisht zyren CIMIC i cili bëri donacionin , furnizim me ndresa sportive nga Klubi Italian.
Donacionin e bëri Nënkoloneli Marco Pastore dhe pranimin e bëri Kryetari i Klubit Behari z.Asmir Zekic.

Faleminderit

COMMENTS

x